HRY - online HRY | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz

HRY - online HRY | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz

Taky tě baví si občas střihnout nějaké ty počítačové HRY ? Trochu se uvolnit a dostat lepší náladu v práci nebo ve škole, kde to většinou moc velká zábava není. Sice se tu moc "zapařit" nedá, ale šikovný člověk si vždycky najde volnou pětiminutovku. Navíc, za celý den si mozek zaslouží alespoň na pár minut vysadit a odpočinout si u méně náročné aktivity. Pokud máš pevné nervy a rád riskuješ, tak ti přijdou k chuti casino hry. Zahraješ si ruletu, pokera a další hazardní hry, které obvykle hráváš v Las Vegas či Monaku. Sice ti z toho těžko něco kápne, ale můžeš to brát jako přípravu na skutečný hazard.

Adrenalin ti ale jistě pořádně nabudí také akční hry. Užiješ si pořádně napětí, protrénuješ postřeh a na konci se možná díky svým úspěchům staneš sám akčním hrdinou. Na výběr máš každý den z desítek nových pecek. Takže se před tebou otevírá hodně příležitostí, jak nemuset hrát stejnou hru dvakrát. A když už se na začátku textu zmínilo slovo odpočinek, tak ten ti určitě dopřejí oddechové hry. Tyhle HRY ti určitě mozek nezavaří. Jednoduchý příběh, snadné ovládání a nic moc, co bys musel řešit. To ale neznamená, že by to nebyla žádná zábava. Však víš, že v jednoduchosti je síla. Pokud ve tvojí duši dřímá sportovec, tak ho pusť konečně ven! Sportovní hry mu umožní ukázat své umění.

HRY ti ale můžou přinést i něco víc, než "jen" obyčejnou zábavu. Tvoji schopnost pro strategické myšlení dokonale prověří strategické hry. Možná uspěješ a sklidíš vavříny. Stejně tak je ale možné, že na tenhle typ her prostě nestačíš. V každém případě to vyzkoušej a uvidíš. Dobře vidět bys taky měl, jestli máš na mušce střílecí hry. Tady už se nedá nic ošidit. Buď máš talent od pánaboha a nebude ne a mineš terč i ze dvou kroků. Častým tréninkem však můžeš svůj případný nedostatek hodně vylepšit.

Dokážeš si představit, že všechny vyjmenované HRY máš u nás úplně zdarma?

Slovník pojmů

HRY ONLINE HRY ZDARMA Superhry Hry online Hry zdarma Hry na pc Hry online zdarma Online hry Zdarma hry Hry pro dívky hry.cz ceskehry.cz superhry.cz Super hry Onlinehry Zdarma stahovat hry Super hry zdarma Superhry2 Superhry zdarma Herna herna.biz Herni cz funny-games.biz geewa.com mojehry.cz flashhry.cz 1000 her 1000 her online 1000her 1000her zdarma 1001her 1001her.cz 1superhry Minihry minihry cz onlinovky Onlinovky.cz supergames supergames cz online hra zadarmo online hra zdarma online hry zadarmo flashové hry online flashové hry zadarmo flashové hry zdarma flashová hra hra on-line free hra on-line zadarmo hra on-line zdarma free on line hry free online hry free online hra free on-line hra Webgames webgames.cz Tvojehry tvojehry.cz FACEBOOK skupina eXtra-HRY.cz na www.Facebook.com - online hry na facebooku ZDARMA půjčovna her

staň se fanouškem