Superhry - online Superhry | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz

Superhry - online Superhry | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz

Co si představujete pod pojmem supehry? Co člověk, to názor. Na tomhle se ale většina z nás shodně. Obecně řečeno, ideální hry by měly být zábavné, originálně a s kvalitní grafikou. Jste si ale zcela jistí, že vám na každém herním portále nabízejí opravdu jen samé superhry? Nejspíš asi ne. Na druhou stranu, pro každého znamená taková „nej“ hra něco jiného. Někdy i u hraní rád přemýšlí, další zase s oblibou střílí své nepřátelé a třetí do party si nejraději zazávodí v pořádně rychlé formuli. Ať patříte do kterékoli skupiny hráčů, na extra-hry.cz si rozhodně přijdete na své!

Staří protřelí karbaníci si mohou vyzkoušet karetní hry, a porovnat tak, jestli se i tady dá tak pěkně fixlovat. Těžko se jim sice bude vytahovat pověstné eso z rukávu, ale proč alespoň pro jednou neudělat změnu? Superhry však mohou hrát i děti, důkazem toho je vytříbená kategorii nazvaná „překvapivě“ hry pro děti. Podle očekávání tady nenajdete žádné brutální výjevy plné krve a praskání kostí. Tento typ games sází spíše na solidní grafiku a typicky dětské příběhy, které všichni známe z pohádek. Ve stejně poklidném duchu se pobaví i dívky, pokud si vyberou k zábavě hry pro dívky. Tady hrají prim klasické „oblíkačky“, kdy si může dívka obléknout jakoukoli celebritu ze světa hudby i filmu.

Zkrátka však nepřijdou ani hoši, a to díky kategorii hry pro chlapce. Ani tady nebude těžké uhádnout, co bude jejím hlavím obsahem. Ano, především půjde o závodění v rychlých vozech a motorkách na „x“ způsobů. Pokud už jste vyrostli chlapeckým střevícům, jistě ve vás zůstalo vaše dobrodružné já, které si žádá i ve světě online her zdarma pořádnou porci vzrušení. Adventury vám poskytnou dobrodružných zážitků nespočet. Ale dost už řečí. O hrách se nemá psát či mluvit, ale především superhry se mají hlavně hrát. Tak se do toho pusťte!

Slovník pojmů

HRY ONLINE HRY ZDARMA Superhry Hry online Hry zdarma Hry na pc Hry online zdarma Online hry Zdarma hry Hry pro dívky hry.cz ceskehry.cz superhry.cz Super hry Onlinehry Zdarma stahovat hry Super hry zdarma Superhry2 Superhry zdarma Herna herna.biz Herni cz funny-games.biz geewa.com mojehry.cz flashhry.cz 1000 her 1000 her online 1000her 1000her zdarma 1001her 1001her.cz 1superhry Minihry minihry cz onlinovky Onlinovky.cz supergames supergames cz online hra zadarmo online hra zdarma online hry zadarmo flashové hry online flashové hry zadarmo flashové hry zdarma flashová hra hra on-line free hra on-line zadarmo hra on-line zdarma free on line hry free online hry free online hra free on-line hra Webgames webgames.cz Tvojehry tvojehry.cz FACEBOOK skupina eXtra-HRY.cz na www.Facebook.com - online hry na facebooku ZDARMA půjčovna her

staň se fanouškem

Pronajem eshopu